• امروز جمعه بیست و هفنم مهر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

طرح ساماندهی و ارتقای داوری مسابقات قرآن کریم

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

برگزاری محافل انس با قرآن  از اولویت های اوقاف است

برگزاری محافل انس با قرآن از اولویت های اوقاف است

حجت الاسلام میثم عباسپور معاون فرهنگی اجتماعی اوقاف و امور خیریه کردستان گفت: حضور قاریان بین المللی در مناطق محروم موجب ترویج هنر تلاوت قرآن می شود.

 شنبه 19 خرداد 1397   43  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه کردستان، حجت الاسلام میثم عباسپور معاون فرهنگی اوقاف و امور خیریه کردستان در محفل انس با قرآن کریم با حضور قاری بین الملی در شهر حسن آباد یاسوکند گفت: سازمان اوقاف و امور خیریه با دعوت از قاریان بین المللی در ماه مبارک رمضان و اعزام ایشان به استانها تلاش دارد نور قرآن را هرچه بیشتر در دلهای مسلمانان ایران عزیز جاری سازد و نقشی در تبلیغ و ترویج زندگی به سبک قرآن در بین مردم داشته باشد.
وی ادامه داد: حضور قاریان بین المللی در مناطق محروم موجب تمرکز زدایی ، تبلیغ و ترویج هنر تلاوت قرآن،افزایش انگیزه قاریان جوان و با استعداد و تعمیق باورهای دینی خواهد شد.
 
حجت الاسلام عباسپور بیان داشت: رمضان ماه مبارکی است که خداوند قرآن‌کریم در این ماه و در لیالی با فضیلت شب قدر برای هدایت مومنان و قرب الهی بندگان نازل کرد و مومنانی که به حقیقت وجودی این ماه پی ببرند قطعا از آن استفاده فراوان خواهند کرد.
این مسئول با اشاره به فضیلت‌های فراوان ماه مبارک رمضان، ادامه داد: اعمال صالح در این ماه چندین برابر پاداش خواهد داشت و با توجه به اینکه قرآن‌کریم در این ماه الهی نازل شده از این‌رو آن را برتر از هزاران ماه می‌نامند.
.معاون فرهنگی اوقاف و امور خیریه کردستان یادآور شد: برنامه‌های محفل انس با قرآن‌کریم  با عنوان کاروان نور  در طول ماه مبارک رمضان در اکثر شهرستان‌های استان برگزار می‌شود.
 
لازم به ذکر است استاد محمد جاوید اکبری در روزهای جمعه 18 و شنبه 19 خرداد 97 میهمان استان کردستان بود و در شهرهای حسن آباد یاسوکند و سنندج به تلاوت قرآن پرداخت. 
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار