• امروز جمعه بیست و هفنم مهر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

طرح ساماندهی و ارتقای داوری مسابقات قرآن کریم

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

جشن نشاط معنوی در پارک بهاران سنندج برگزار شد

جشن نشاط معنوی در پارک بهاران سنندج برگزار شد

حجت الاسلام نوروزی مدیر کل اوقاف و امور خیریه کردستان گفت: تا پایان تابستان جشن های نشاط معنوی در شهرستانهای مختلف استان برگزار می گردد.

 شنبه 12 خرداد 1397   68  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه کردستان، شامگاه گذشته جشن نشاط معنوی با حضور خانواده های سنندجی در پارک شهرک بهاران سنندج برگزار شد    ،حجت الاسلام مصطفی نوروزی مدیر کل اوقاف و امور خیریه کردستان در اینباره گفت: این مراسم معنوی به مناسبت ماه پر برکت رمضان و با هدف ایجاد شور و نشاط معنوی بین اقشار مختلف مردم برگزار شد.
 وی افزود : این برنامه با مشارکت و همکاری بنیاد فرهنگی مردمی خاتم الاوصیا استان کردستان و حوزه مقاومت بسیج منطقه بهاران برگزار شد و خوشبختانه مورد استقبال مردم شریف شهرک بهاران سنندج واقع گردید.
.نوروزی بیان داشت:طرح نشاط معنوی تا پایان تابستان در جوار بقاع متبرکه شاخص استان با بهره برداری از ظرفیت تبلیغی مبلغین بومی و اعزامی برگزار می گردد 
مدیر کل اوقاف و امور خیریه کردستان خاطر نشان کرد: بهره برداری از ظرفیت آیات قرآن، احادیث و روایات مذهبی در برنامه های این جشن فضای معنوی خاصی را در کنار جنبه های آموزشی و تفریحی برای خانواده های کردستانی فراهم می آورد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار