• امروز جمعه بیست و هفنم مهر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

طرح ساماندهی و ارتقای داوری مسابقات قرآن کریم

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

سوم خرداد نماد قدرت ملت ایران است

سوم خرداد نماد قدرت ملت ایران است

حجت الاسلام نوروزی مدیر کل اوقاف و امور خیریه کردستان سوم خرداد را نمادغرور،آزادگی و قدرت ملت ایران دانست

 پنج شنبه 3 خرداد 1397   44  0      

 به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه کردستان،حجت الاسلام مصطفی نوروزی مدیر کل اوقاف و امور خیریه کردستان سوم خرداد را نماد غرور ، آزادگی و قدرت ملت ایران دانست و گفت: در طول هشت سال دفاع مقدس ملت ایران با وحدت و همدلی وصف ناپذیری در مقابل هجمه تمامی دشمنان خود که حامی صدام بودند ایستادگی کرد و سوم خرداد یکی از نمادهای تاریخی قدرت ملت ایران محسوب می شود ، جایی که تمامی وعده های استکبار به یکجا زیر پای وحدت مسلمانان ایران له می شود .
وی ادامه داد:  جوانان ما در حال حاظر به فرهنگ و تفکر دوران دفاع مقدس نیاز دارند جایی که وحدت و باور به توانایی های ملت حرف اول را در زندگی می زند و این اعتقاد پاک به آرمان های ایران اسلامی میتواند پشت هر دشمنی را به خاک بمالد.
حجت الاسلام نوروزی خاطر نشان کرد: حرکت در راستای منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) به مثابه چراغ روشنی برای یافتن راه در ظلمات دنیای امروزی باید در اولویت همه باشد و البته  ابن نباید تنها به حرف ختم شود بلکه باید با عمل و اقدام نیز نمود یابد.
وی با اشاره به شرایط امروز جهان اسلام گفت: هر کجا آمریکا پا بگذارد فتنه و دشمنی بین مسلمانان نمود پیدا می کند این دشمن دیرینه اسلام با فرقه افکنی بین مسلمانان و ایجاد آشوب در منطقه تلاش دارد خود را بر ملت های اسلامی تحمیل کند و متاسفانه بسیاری از کشورهای نیز به این ذلت تن داده اند در شرایطی که امروز وحدت اسلامی و ایستادگی در مقابل توطئه های اسرائیل و آمریکا یک وظیفه شرعی و دینی محسوب می شود .
مدیر کل اوقاف و امور خیریه کردستان در پایان گفت: ما باید جوابگوی خون شهدایی باشیم که آسایش و امنیت را برای این مرز و بوم به ارمغان آورند و چه بهتر که با همدلی ،وحدت،ایمان پاک،صداقت ، خود باوری ،حفظ غرور ملی و ایستادگی در مقابل دشمنان در این برهه زمانی تا حدی دین خود را به شهدای اسلام ادا کنیم.
 
36 سال پیش در روز سوم خرداد 1361 خرمشهر قهرمان در جریان عملیات بیت المقدس پس از 578 روز معادل 19 ماه اشغال از چنگ دشمن بعثی آزاد شد.
خرمشهر پس از 34 روز پایداری و مقاومت در چهارم آبان 59 به اشغال دشمن بعثی درآمده بود. 
 
 
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار