• امروز جمعه بیست و پنجم آبان 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

طرح ساماندهی و ارتقای داوری مسابقات قرآن کریم

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

اوقاف و امور خیریه  کردستان به عنوان اداره نمونه کشوری تجلیل شد

اوقاف و امور خیریه کردستان به عنوان اداره نمونه کشوری تجلیل شد

در نهمین مجمع سالانه مدیران اوقاف و امور خیریه کشور اداره کل اوقاف و امور خیریه کردستان با کسب حداکثر امتیازات موفق به کسب لوح تقدیر اداره برتر کشوری شد.

 یک شنبه 23 اردیبهشت 1397   143  1      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه کردستان،حجت الاسلام مصطفی نوروزی مدیر کل اوقاف و امور خیریه کردستان با اعلام این خبر گفت: در این همایش که برای نهمین سال متوالی در راستای تجلیل از ادارات کل اوقاف و امور خیریه برتر کشوری در اجرای برنامه های سال برگزار می شود اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کردستان در 10 حوزه کاری تجلیل و از مدیر کل اوقاف کردستان در راستای اجرای قریب به 99 درصد برنامه های سال 96تجلیل به عمل آمد.
حجت اسلام نوروزی خاطر نشان کرد: معاونت مدیریت منابع و پشتیبانی،معاونت فرهنگی و اجتماعی،معاونت بهره وری اقتصادی موقوفات و بقاع متبرکه،فن آوری ،تحقیق،حقوقی-ثبتی،بازرسی و روابط عمومی از معاونت ها و ادارات اوقاف کردستان بودند که در این همایش موفق به کسب عنوان برتر کشوری شدند همچنین از شهرستانهای بانه، قروه و بیجار نیز به عنوان شهرستانهای برتر کشوری تجلیل به عمل آمد.
نوروزی ادامه داد: این عنوان برای دومین سال پیاپی است که به اداره کل اوقاف و امور خیریه کردستان تعلق می گیرد و این نشان از همت ، انگیزه و تخصص کارشناسان اوقاف و امور خیریه در ستاد و شهرستانها دارد.
مدیر کل اوقاف و امور خیریه کردستان ادامه داد: سازمان اوقاف و امور خیریه هر ساله برنامه ریزی تخصصی در حوزه های مختلف منطبق بر سامانه جامع برای استانها تدوین می کند و چندین نوبت از طریق سامانه، حضوری و با دعوت به سازمان مورد بازرسی قرار می گیرند بطوریکه بازرسی سازمان اوقاف یکی از حساس ترین و دقیق ترین بازرسی ها بین نهادها می باشد که خوشبختانه با وجود بکارگیری نیروهای جوان و متخصص در اداره کل اوقاف و امور خیریه کردستان همواره در بازرسی ها نمرات عالی به این استان اختصاص داده شده است.
حجت الاسلام نوروزی ضمن تقدیر و تشکر از همکاران و تبریک این موفقیت به مردم شریف استان بیان داشت: این موفقیت به دست نمی آمد مگر با تلاش و پیگیری های کارشناسان زحمت کش شهرستانها،همکاری تمامی نهادهای استان و حضور همیشگی هیات امناء، فعالان فرهنگی ، قرآنی و مردم شریف استان که امید است مورد رضای خداوند قرار گرفته و توانسته باشیم خدمتی به موقوفات و مردم شریف استان داشته باشیم.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 
پرسش
موافقم0
مخالفم0
کوروش  (جمعه 28 اردیبهشت 1397)
انصافابایدخسته نباشیدگفت به مجموعه وزین اداره کل اوقاف وامورخیریه استان.چون واقعادرمقابل زیاده خواهی های خیلی هاایستادگی کردن ونگذاشتن وجبی ازموقوفات موردتعرض قراربگیره.ازآقای نوروزی واقعا توقعی جزاین نبود.به همتون تبریک میگم خالصانه.موفق باشین.درود

پربازدیدترین اخبار