• امروز جمعه بیست و هفنم مهر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

طرح ساماندهی و ارتقای داوری مسابقات قرآن کریم

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

راهپیمایی 22 بهمن نشان عظمت  و وحدت ملت ایران است

راهپیمایی 22 بهمن نشان عظمت و وحدت ملت ایران است

حجت الاسلام نوروزی مدیر کل اوقاف کردستان راهپیمای 22 بهمن را نشان عظمت و وحدت ملت ایران دانست و از واقفین،متولیان،هیات امناء خداو اصحاب وقف جها حضور در این راهپیمایی دعوت بعل آورد.

 شنبه 21 بهمن 1396   107  0      

   به گزارش روابط عمومی اوقاف و امور خیریه کردستان،حجت الاسلام مصطفی نوروزی مدیر کل اوقاف و امور خیریه کردستان راهپیمایی 22 بهمن را نشان عظمت ،اقتدار و وحدت ایران اسلامی دانست و گفت: شور و شوق حضور مردم انقلابی و همیشه در صحنه ایران اسلامی و بالاخص مردم غیور کردستان موجبات تسلیم شدن افکار دشمنان را فراهم آورده است.
 وی افزود: مردم شریف کردستان در جشن 40 سالگی انقلاب بار دیگر  همراه با سراسر ایران اسلامی انقلابی بودن خود را به رخ تمام جهان  خواهند کشید.
حجت الاسلام نوروزی خاطر نشان کرد: در راهپیمایی فردا واقفان ،متولیان،هیات امناء،خدام مساجد و بقاع متبرکه ،یاوران وقف و کارکنان همیشه در صحنه اوقاف و امور خیریه کردستان نیز بار دیگر  همراه با تمامی مردم کردستان صحنه ای تماشایی را در راستای حفظ انقلاب به تصویر خواهند کشید.
وی با اشاره به عملکرد این اداره کل در دهه فجر گفت:غبار روبی مزار شهدا، بقاع متبرکه و آذین بندی مساجد و اماکن متبرکه در دهه  گذشته در دستور کار قرار گرفته است.
نوروزی ادامه داد:برگزاری نمایشگاه دستاورد در ادرات اوقاف و بقاع متبرکه شاخص از سایر برنامه های اوقاف در دهه فجر می باشد این نمایشگاه شامل ۹ اینفوگرافیک در حوزه دستاورد های مختلف انقلاب اسلامی می باشد.
مدیر کل اوقاف و امور خیریه ادامه داد: برپایی محافل انس با قرآن در بقاع متبرکه و مساجد شاخص و همچنین برپایی محافل کاروان نور ویژه برگزاری محفل انس با قرآن و دف مولودی خوانی در مساجد مناطق محروم از سایر برنامه های فرهنگی اوقاف در ایام دهه فجر می باشد.
 
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار