• امروز جمعه بیست و هفنم مهر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

طرح ساماندهی و ارتقای داوری مسابقات قرآن کریم

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

ثبت نام بیش از 2500 نفر کردستانی در آزمون حفظ و مفاهیم قرآن کریم

ثبت نام بیش از 2500 نفر کردستانی در آزمون حفظ و مفاهیم قرآن کریم

با توجه به تمدید ثبت نام آزمون حفظ و مفاهیم قرآن کریم تا 6 بهمن ماه تا کنون 2518 نفر کردستانی در این آزمون ثبت نام کرده اند

 پنج شنبه 28 دی 1396   144  0      

به گزارش روابط عمومی اوقاف و امور خیریه کردستان حجت الاسلام میثم عباسپور معاون فرهنگی و اجتماعی اوقاف و امور خیریه کردستان از ثبت نام بیش از 2500 نفر کردستانی در آزمون حفظ و مفاهیم قرآن کریم خبر داد و گفت:سنندج با 1332 نفر بیشترین و دهگلان با 21 نفر کمترین ثبت نام کننده در آزمون را تا این لحظه داشته اند.
 وی با اشاره به تعداد ثبت نامی در سایر شهرستانها گفت: در شهرستان بانه  310 نفر،قروه 219 نفر ،سقز200 نفر،مریوان177 نفر،بیجار126 نفر،کامیاران62 نفر،سروآباد 30 نفر در این آزمون ثبت نام کرده اند و پیش بینی می شود این تعداد در زوهای پایانی ثبت نام بیشتر شود. 
حجت الاسلام عباسپور با اشاره به اماکن ثبت نامی در این آزمون مقدس گفت: 1322 نفر در مساجد و کانونهای فرهنگی و هنری،حسینیه و تکایا،432 نفر از قرآن آموزان و موسسات  و مراکز قرآنی،369 نفر در امامزادگان و بقاع متبرکه،190 نفر داوطلب آزاد،89 نفر از مدارس و دارالقرآن های آموزش و پرورش و سایر شرکت کنندگان در مراکز اصلاح و تربیت،حوزه های علمیه،پایگاههای بسیج مردمی،دانشگاه ها و مراکز آموزشی و مراکز نظامی و انتظامی بوده اند.
 وی افزود:تاریخ پایان ثبت نام آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم که پیش از این ٢٠ دی اعلام شده بود به جهت استقبال مخاطبین تا 6 بهمن ماه تمدید شد.
آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم پنجشنبه ١٠ اسفندماه سال جاری در ۲۶ رشته و ۴۲۰ نقطه کشور و  با مشارکت و همکاری معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان اوقاف و امور خیریه در سراسر کشور برگزار می شود.
علاقه مندان به ثبت نام به سایت www.quranedu.irمراجعه نمایند


برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار