• امروز شنبه بیست و پنجم اردیبهشت  1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

طرح ساماندهی و ارتقای داوری مسابقات قرآن کریم

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

نقش متولیان و موقوفات در رفع نیازهای جامعه کم نظیر است

نقش متولیان و موقوفات در رفع نیازهای جامعه کم نظیر است

مدیر کل اوقاف و امور خیریه کردستان در نشست تخصصی متولیان موقوفات غیر متصرفی استان گفت: تعامل و همکاری بین مردم، متولیان و اوقاف باید به بهترین شکل انجام گیرد.

 سه شنبه 25 شهریور 1393   641  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه کردستان  سلمان روحی مدیر کل اوقاف و امور خیری کردستان صبح امروز در نشست تخصصی متولیان موقوفات غیر متصرفی استان گفت :تعامل و همکاری بین مردم، متولیان و اوقاف باید به بهترین شکل انجام گیرد.
وی افزود: ارتقاء سطح دانش در زمینه های مختلف اجتماعی، فرهنگی ، حقوقی و اقتصادی باید در راس کار متولیان قرار گیرد تا امور کار موقوفات با مشکل مواجه نشود .
روحی با تاکید بر اهمیت تعامل بین متولیان موقوفات غیر متصرفی با اداره کل اوقاف گفت: خوشبختانه با ایجاد سامانه جامع موقوفات مسیر حل مشکلات موقوات هموار شده است و از متولیان محترم انتظار میرود همکاری لازم را در خصوص امور سامانه به عمل آورند.
مدیر کل اوقاف و امور خیریه در خصوص عملکرد متولیان استان در سال 93 گفت: احیاء موقوفات ، ایجاد رقبات جدید و اجرای صالحانه و امینانه نیات واقفین جایگاه ویژهای را برای متولیان در رفع نیازهای جامعه به وجود آورده است.
روحی با اشاره به اقدامات خیری که در چند ماه گذشته توسط متولیان موقوفات غیر متصرفی انجام گرفته گفت: کمک 40 میلیون تومانی برای آزاد سازی زندانیان جرائم غیر عمد ، کمک به سالمندان و بیماران ، کمک به مساجد وکمک به دانش آموزان مستعد کم بضاعت اوقاف را به یک نهاد کم نظیر در رفع نیازهای جامعه تبدیل کرده است.
مدیر کل اوقاف و امور خیریه اطلاع رسانی و اعتماد سازی را یک امر بسیار مهم در ایجاد ارتباط صحیح دفاتر متولیان با مردم  دانست و گفت : انعکاس اعمال خیر و اجرای نیات واقفین باید با بهره گیری از پتانسیل رسانه های مختلف به صورت صحیح و گسترده انجام گیرد .
سلمان روحی مدیر کل اوقاف و امور خیریه در پایان با تشکر از حضور متولیان موقوفات غیر متصرفی استان دراین نشست تخصصی گفت: امید است با برگزاری فصلی دوره های آموزشی و نشست های تخصصی زمینه لازم برای آسیب شناسی و حل مشکلات موقوفات استان به وجود آید.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار