• امروز جمعه بیست و هشتم خرداد 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

طرح ساماندهی و ارتقای داوری مسابقات قرآن کریم

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

قرآن دستاورد عظیم علمی از سوی خداوند متعال است

قرآن دستاورد عظیم علمی از سوی خداوند متعال است

رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه، قرآن را دستاورد عظیم علمی و آسمانی پیامبر اسلام اعطایی از سوی خداوند متعال دانست و گفت: عبودیت و بندگی و خلق عظیم را ا

 شنبه 15 مهر 1391   603  0      

همایش مشترک ائمه جماعات، هیئت امنا، انجمنهای اسلامی و اعضای پایگاههای مقاومت مساجد و امامزادگان آذربایجان شرقی، شب گذشه (12 مهر) جهت لبیک گویی به رسول اکرم (ص) با شعار لبیک یا رسول الله برگزار شد.
در این همایش، حجت الاسلام و المسلمین علی محمدی، نماینده ولی فقیه و رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه طی سخنانی تصریح کرد: پیامبر (ص) در قرآن کریم و در میان همه انبیای الهی با تکریم و احترام یاد شده است.
حجت الاسلام محمدی با اشاره به خطای بزرگ استکبار، در اهانت به ساحت پیامبر اکرم(ص) گفت: دشمنان دین و قرآن، به دلیل نداشتن منطق و دلیل در مقابل حقانیت پیامبر، دست به اهانت زده اند.
نماینده ولی فقیه در سازمان اوقاف و امور خیریه، قرآن را دستاورد عظیم علمی و آسمانی پیامبر اسلام اعطایی از سوی خداوند متعال دانست و افزود: عبودیت و بندگی و خلق عظیم را از ویژگی های بارز رسول خدا است.
حجت الاسلام محمدی افزود: دشمنان نمی توانند هیچ وقت جلوی نورافشانی خورشید عالم تاب جهان و بشریت را بگیرند، چون رسالت جهانی پیامبر اسلام راهی است که سعادت بشری را ترسیم می کند، راه محمد و آل محمد(ص) رمز نجات بشریت است.
حجت الاسلام محمدی در ادامه افزود: در جریان زلزله اخیر 10 بقعه و امامزاده نیز آسیب دیده‌اند که شش میلیارد تومان اعتبار برای ساخت و ساز مساجد، بقاع و امامزادگان تخریب شده استان تخصیص یافته است.
نماینده ولی فقیه و سرپرست سازمان اوقاف و امور خیریه کشور از جریان 31 پروژه ساخت و ساز عمران و آبادانی در امامزادگان استان آذربایجان شرقی خبر داد و گفت: برای تبدیل بقاع متبرکه و امامزادگان به قطب های فرهنگی کشور نیازمند مشارکت بیش از پیش واقفان، خیرین و عموم مردم مؤمن و متدین هستیم.
سردار پور جمشیدیان فرمانده سپاه عاشورا نیز در این همایش به سخنرانی پرداخت .
یاد آور می شود، این همایش مشترک بعد از نماز مغرب و عشای دیروز با شعار لبیک یا رسول الله در تالار مصلای اعظم امام خمینی تبریز برگزار شد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار