• امروز جمعه بیست و هشتم خرداد 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

طرح ساماندهی و ارتقای داوری مسابقات قرآن کریم

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

اهانت به پیامبر ندای لبیک یا رسول الله را در جهان طنین انداز کرد

اهانت به پیامبر ندای لبیک یا رسول الله را در جهان طنین انداز کرد

نماینده ولی فقیه و رييس سازمان اوقاف وامورخيريه کشور گفت: اهانت به پیامبر ندای لبیک یا رسول الله را در جهان طنین انداز کرد.

 شنبه 15 مهر 1391   545  0      

به گزارش روابط عمومي وامور بين الملل سازمان اوقاف وامور خيريه حجت الاسلام والمسلمين علی محمدی روز چهارشنبه در کنگره نگین هستی در تالار وحدت دانشگاه تبریز اظهارکرد: عظمت اخلاقی پیامبر بزرگ اسلام (ص) بر کسی پوشیده نیست و بر این اساس با اهانتی که بر ساحت مقدس پیامبر اکرم (ص) شد، در سراسر جهان ندای لبیک یارسول الله تجلی بیشتری یافت.
وی با اشاره به اینکه رسالت الهی و خدمت پیامبر به بشریت ابعاد عمیق و مختلفی دارد، افزود: خدمت بزرگ پیامبر به حقوق بشر و دفاع از منزلت زن قابل توصیف نیست.
حجت الاسلام محمدی گفت: پیامبر اسلام (ص) با حرام نمودن زنده به گور کردن دختران در عصر جاهلیت اقدامی منحصر به فردی کردن که نمی شود آن را فراموش نمود.
وی خاطر نشان کرد: عابد و شاکر بودن به درگاه خداوند متعال پیامبر اسلام را به نگین هستی مبدل کرده و دشمن می خواهد با توهین بر ساحت مقدس پیامبر (ص) مرزهای اعتقادی مسلمانان را بهم ریزد.
ایشان تاکید کرد: دفاع از پیامبر یک وظیفه و تکلیف همگانی است و از شعائر اسلام و نشانه های تقوا محسوب می شود. نماینده ولی فقیه در سازمان اوقاف کشور اضافه کرد: باید شعائر اسلامی در تمام برهه ها و اعصار در جامعه بیان و از جایگاه آن صیانت شود.
کنگره سراسری نگین هستی از سوي اداره كل اوقاف و امورخیریه آذربایجان شرقی در تالار وحدت دانشگاه تبریز برگزار شد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار