• امروز سه شنبه سی و یکم فروردین 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

طرح ساماندهی و ارتقای داوری مسابقات قرآن کریم

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

علیرضا وزیری به عنوان متولی موقوفه بازار بزرگ آصف سنندج انتخاب شد

علیرضا وزیری به عنوان متولی موقوفه بازار بزرگ آصف سنندج انتخاب شد

سلمان روحی مدیر کل اوقاف و امور خیریه کردستان از انتصاب علیرضا وزیری به عنوان متولی موقوفه بازار بزرگ آصف سنندج خبر داد

 چهارشنبه 20 اسفند 1393   2044  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه کردستان،سلمان روحی مدیر کل اوقاف و امور خیریه کردستان از انتصاب علیرضا وزیری به عنوان متولی موقوفه بازار بزرگ آصف سنندج خبر داد.
 وی افزود:طی حکم شماره 52 شعبه اول اداره کل تحقیق سازمان اوقاف و امور خیریه مورخ 93/12/16 علیرضا وزیری بعنوان متولی موقوفه بازار بزرگ آصف شهرستان سنندج منصوب گردید.
روحی افزود: نامبرده 15 سال در سمت نائب تولیه و وکیل موقوفه بدون دریافت هیچگونه حق الزحمه و حق الوکاله ای ایفا< نقش نموده است.
علیرضاوزیری متولی موقوفه بازار بزرگ آصف گفت: موقوفه میرزا رضا وزیر یکی از بزرگترین موقوفات استان کردستان است شامل 700 رقبه ارزشمند در سنندج و شهرهای اطراف میباشد..
وی احیاء بیش از 26 رقبه ارزشمند را در چند سال اخیر از مهمترین اقدامات این دفتر تولیت دانست و گفت:با پیگیری های انجام گرفته و در راستای  تحقق منویات رهبر فقید انقلاب حضرت امام خمینی(ره) در خصوص بازگرداندن موقوفات به حالت وقفیت و عمل به وقف،طی چند سال گذشته دفتر تولیت این موقوفه موفق به احیاء و بازگرداندن به وقف 26 رقبه با ارزش بیش از بیست و پنج میلیارد ریال در بازار آصف شده است.
ویزری کمک سالیانه حدود 200 میلیون تومان را به ایتام، مستمندان، خانه های سالمندان و دیگر موارد خیرات و مبرات را از عواید این موقوفه دانست و گفت:امید است با استعانت از درگاه ایزد منان امورات موقوفه در راستای ایجاد عدالت اجتماعی و رفع نیازهای اقتصادی و اجتماعی مردم شریف استان همانند گذشته انجام گیرد.
لازم به ذکر است متولی سابق موقوفه مرحوم طهمورث وزیری با سابقه 50 ساله تولیت در پنجم بهمن 1393 دعوت حق را لبیک گفت و به رحمت ایزدی پیوست. روحش شاد و یادش گرامی باد
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار