کد خبر : 293947

تاریخ درج خبر : سه شنبه 24 بهمن 1396
اداره كل اوقاف و امور خيريه استان کردستان
• فعالیت های مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی شایسته تقدیر است/اطلاع رسانی خبرگزاری تقریب منطقی و جهان شمول است
رئیس اوقاف و امور خیریه شهرستان سنندج گفت: مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی با فعالیت های چندین دهه ای خویش خدمات ارزنده ای را به جهان اسلام ارایه کرده است و در کنار این خدمات نیز خبرگزاری تقریب به عنوان رسانه بین المللی این مجمع اطلاع رسانی منطقی و جهان...
 به گزارش روابط عمومی  اداره کل اوقاف و امور خیریه کردستان، به نقل از تقریب ماموستا ادریس هنرور در جریان بازدید از نمایشگاه دستاوردهای فرهنگی انقلاب اسلامی در کردستان در غرفه اختصاصی خبرگزاری تقریب در این نمایشگاه اظهار کرد:  هرگونه تلاشی در مسیر نزدیک کردن قلوب مسلمین به همدیگر شایسته تقدیر است و خوشبختانه مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در این مسیر خدمات ارزنده ای انجام داده است.
وی افزود: برگزاری کنفرانس های بین المللی وحدت و دعوت از بزرگان دینی کشورهای اسلامی از جمله اموری است که مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی برای تقویت پایه های وحدت و انسجام در بین امت اسلامی عملیاتی کرده است.
ماموستا هنرور در بخشی دیگر از سخنان خود اظهار کرد: سنت حسنه وقف یکی از مکارم اخلاقی است که در طول عمر با برکت اسلام در بین مسلمانان نمود داشته و دارد.
وی افزود: خوشبختانه مردم کردستان در این عرصه جزو پیشروترین اهالی جهان اسلام بوده و سنندج با دارا بودن بیش از 170 مسجد از لحاظ جمعیت به اماکن مذهبی رتبه نخست جهان اسلام را داراست.
ماموستا هنرور از خدمات خبرگزاری تقریب برای بازتاب اخبار و اطلاعات پیرامون موقوفات کردستان تقدیر کرد و گفت: امیدواریم این رسانه معتبر بین المللی نگاه ویژه ای به معرفی ظرفیت ها و توانمندی های کردستان داشته باشد و ما را در ترویج هرچه بیشتر سنت حسنه وقف یاری نماید.