• امروز چهارشنبه بیست و هشتم شهریور 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

طرح ساماندهی و ارتقای داوری مسابقات قرآن کریم

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

تور رسانه ای معرفی سامانه جامع موقوفات استان کردستان برگزار شد

تور رسانه ای معرفی سامانه جامع موقوفات استان کردستان برگزار شد

مدیر کل اوقاف و امور خیریه کردستان با اعلام این خبر گفت : در راستای شفافا سازی نحوه مدیریت موقوفات تور رسانه ای معرفی ساانه جامع موقوفات برگزار شد

 پنج شنبه 22 شهریور 1397   20  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه کردستان،حجت الاسلام مصطفی نوروزی مدیر کل اوقاف و امور خیریه کردستان با اعلام این خبر گفت: شفاف سازی و اطلاع رسانی یکی از اولویت های اصلی اوقاف و امور خیریه است و این اداره کل در سالجاری تلاش دارد با برگزاری اینچنین برنامه هایی زمینه را برای افزایش اعتماد عمومی نسبت به وقف و عملکرد اوقاف استان فراهم نماید.
وی با اشاره به اهمیت معرفی سامانه جامع اطلاعات موقوفات و بقاع متبرکه استان کردستان: این سامانه تحول عظیمی در عرصه مدیریت مالی و اطلاعاتی موقوفات ایجاد کرده و در چند سال گذشته موجبات شفافیت فعالیت های مالی اوقاف را به صورت قابل قبولی فراهم آورده است. ، در همین راستا روابط عمومی این اداره کل با همکاری معاونت       بهره وری اقتصادی و فرهنگی در نظر دارد با برگزاری نشست های تخصصی با حضور تخبگان رسانه ای،علمی و،مذهبی و .. عملکرد این سامانه را برای مردم تشریح نماید
 نوروزی خاطر نشان کرد:اصحاب رسانه نقش بی بدلیلی در تنویر افکار عمومی در حوزه موقوفات و بقاع متبرکه دارند و خوشبختانه در سالجاری با برگزاری 4 نشست خبری و 2 تور رسانه ای تلاش کرده ایم از ظرفیت این هنرمندان عرصه قلم برای بیش از پیش استفاده نموده و قدمی در راستای تبلیغ و ترویج فرهنگ وقف  برداشته باشیم.
لازم به ذکر است در این نشست تخصصی مراحل مدیریت مالی موقوفات از پرداخت اجاره بهاء تا اجرای نیت در سامانه جامع موقوفات برای خبرنگاران  نمایش داده شد. 
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار