• امروز چهارشنبه بیست و هشتم شهریور 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

طرح ساماندهی و ارتقای داوری مسابقات قرآن کریم

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

وقف در خدمت ورزش

وقف در خدمت ورزش

اسکندر مرادی رئیس هیئت کوهنوردی کردستان وقف را سنتی حسنه و تاثیر گذار در راستای خدمت به ورزش دانست.

 چهارشنبه 24 مرداد 1397   33  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه کردستان،اسکندر مرادی رئیس دانشگاه پیام نور کردستان و رئیس هیات کوهنوردی استان در جلسه تخصصی وقف با مدیر کل اوقاف و امور خیریه کردستان وقف را سنتی حسنه و تاثیر گذار در خدمت به تمامی عرصه های اجتماعی دانست و گفت: واقفین و خیرین با ایجاد وقف هایی با نیت ورزشی نه تنها موجبات اجر و برکت اخروی را برای خود فراهم می آورند بلکه زمینه را برای ایجاد جامغه ای ورزشکار،پر شور و تندرست آماده می کنند .
وی با اشاره به ایجاد تعامل و همکاری با اوقاف و امور خیریه استان گفت:هیئت کوهنوردی استان آماده هرگونه همکاری با اوقاف و امور خیریه استان در قدمگاه خضر زنده آبیدرسنندج می باشد و با توجه به ظرفیت منطقه می توان فعالیت های گسترده ای را در زمینه خدمت به زائرین و کوهنوردان سنندجی ارائه داد.
رئیس هیئت کوهنوردی استان کردستان خاطر نشان کرد: پایگاه کوهنوردی واقع در خضر زنده سنندج در جوار مسجد و نظرگاه خضر زنده واقع شده و این پیوند معنویت و طبیعت شرایط ویژه ای را برای ورزشکاران این رشته فراهم نموده که امیدواریم با ارائه خدمات بیشتر زمینه راب رای استفاده حداکثری از این شرایط به وجود بیاوریم.
 لازم به ذکر است اسکندر مرادی رئیس دانشگاه پیام نور کردستان و هیات کوهنوردی استان بوده  و از نوابغ ورزشی و کوهنواردان بین المللی استان محسوب می شوند. 
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار