• امروز چهارشنبه بیست و هشتم شهریور 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

طرح ساماندهی و ارتقای داوری مسابقات قرآن کریم

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

سومین نشست اندیشه ورز مسئولان روابط عمومی غرب کشور در کردستان برگزار شد

سومین نشست اندیشه ورز مسئولان روابط عمومی غرب کشور در کردستان برگزار شد

با حضور مدیر کل روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه کردستان و مدیران روابط عمومی استانهای کردستان،ایلام،کرمانشاه،لرستان و همدان سومین نشست اندیشه ورز مسئولان روابط عمومی غرب کشور در سنندج برگزار شد.

 دوشنبه 11 تیر 1397   65  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه کردستان ، سومین نشست اندیشه ورز مسئولان روابط عمومی غرب کشور با حضور حجت الاسلام حسین سلیمانی مدیر کل روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه و مدیران روابط عمومی استانهای کرمانشاه،کردستان،ایلام،همدان و لرستان در سنندج برگزار شد.
حجت الاسلام سلیمانی در این نشست به تبیین و تشریح برنامه سال روابط عمومی های غرب کشور پرداخت و گفت: برنامه سال روابط عمومی سازمان اوقاف در سال جاری با محوریت کیفیت گرایی و ،توجه به نکات کلیدی حوزه روابط عمومی همچون بهره برداری از پتانسیل ابزار رسانه ای دیجیتال،بهره برداری از ظرفیت نخبگان ، تولید محتوی اثر بخش و تاثیر گذار،نظر سنجی در رده ها و با مخاطبان مختلف و یکپارچه سازی هویت بصری تابلوها و سایر ابزار تبلیغاتی در کشور  تدوین شده است.
وی بهره برداری از ظرفیت رسانه های استان را از اولویت های روابط عمومی دانست و گفت: با توجه به کمبود نیروی انسانی در چارت روابط عمومی استانها نقش رسانه ها ی محلی در پیشبرد اهداف چند برابر می شود و مدیران روابط عمومی باید با برون سپاری برخی موارد تخصصی در حوزه خبر،تولیدات رسانه ایی و.. به بهترین وجه از ظرفیت رسانه های استان استفاده کنند.
لازم به ذکر است در این نشست یک روزه مسئولان روابط عمومی استانهای غرب کشور به بحث و گفتگو پیرامون سایر مسائل این حوزه پرداختند. 
 
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار