• امروز چهارشنبه بیست و هشتم شهریور 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

طرح ساماندهی و ارتقای داوری مسابقات قرآن کریم

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

اجرای نیت  از وظایف اصلی اوقاف است

اجرای نیت از وظایف اصلی اوقاف است

مدیر کل اوقاف و امور خیریه کردستان اجرای نیت را از وظایف اصلی اوقاف وا مور خیریه دانست و گفت: تمامی شهرستانها باید در حوزه اجرای نیت واقفین کوشا باشند.

 شنبه 2 تیر 1397   34  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه کردستان لحضاتی پیش دومین جلسه کمیسیون رصد و نظارت بر حسن اجرای نیات موقوفات استان در اداره کل اوقاف و امور خیریه کردستان برگزار شد در این جلسه حجت الاسلام مصطفی نوروزی مدیر کل اوقاف و امور خیریه کردستان با اشاره به اهمیت  اجرای نیت موقوفات در شهرستانها گفت: تمامی شهرستانها باید با همکاری و تعامل با نهادهای حمایتی و اجتماعی همچون بهزیستی،کمیته امداد،علوم پزشکی،آموزش و پرورش و ... نسبت به اجرای امینانه نیت واقفین کوشا باشند .
وی ادامه داد: اجرای نیت یکی از وظایف اصلی اوقاف و امور خیریه است و انجام درست و امینانه این برنامه موجب افزایش اعتماد مردم و ایجاد وقف های جدید در استان خواهد شد.
وی ادامه داد: اکثر اجرای نیت موقوفات استان مربوط به مساجد می باشد و این مهم لازمه کارشناسی دقیق و حضور در مساجد دارای موقوفه جهت اجرای امینانه نیت واقفین می باشد.
مدیر کل اوقاف و امور خیریه کردستان در پایان گفت: امید است با برگزاری تینچنین جلساتی زمینه را برای  حفظ امانت واقفین خیر اندیش  استان و اجرای دقیق ،قانونی و شرعی نیت این انسانهای بزرگ فراهم آوریم.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار