• امروز چهارشنبه بیست و هشتم شهریور 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

طرح ساماندهی و ارتقای داوری مسابقات قرآن کریم

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

مسابقات قرآنی اوقاف کشوری در سطح جهان شاخص است

مسابقات قرآنی اوقاف کشوری در سطح جهان شاخص است

یکی از داوران چهل و یکمین دوره مسابقات قرآنی اوقاف استان کردستان سطح کشوری رقابت های قرآنی اوقاف را بسیار عالی ارزیابی و عنوان کرد: کسانی که در مسابقات قرانی اوقاف سطح کشوری رتبه کسب کنند ۹۰ درصد در رقابت‌های جهانی امتیاز کسب می‌کنند چراکه مسابقات قرآنی اوقاف ایران در سطح جهان شاخص است.

 چهارشنبه 19 اردیبهشت 1397   47  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه کردستان کریم پناهی، یکی از داوران بخش صوت چهل و یکمین دوره مسابقات قرآنی اوقاف استان در گفت‌و‌گو با ایکنا از کردستان، سطح کیفی این دوره از رقابت های قرآنی را خوب ارزیابی و اظهار کرد: ۷۰ درصد شرکت‌کنندگان در سطح خوبی قرار داشتند.
وی با اشاره به سطح بالای شرکت‌کنندگان بخش حفظ افزود: امسال برای اولین بار است که در شهرستان سنندج به انجام رقابت می‌پردازم و از دیدگاه بنده سطح شرکت‌کنندگان حفظ مطلوب بوده و تدارکات برگزاری مسابقات نیز خوب بوده است.
این داور قرآنی مرور حفظیات قرآنی را یکی از مسائل اساسی برای کسب امتیاز بیشتر در رقابت‌های قرآنی دانست و اعلام کرد: افرادی که برای مرحله استانی این دوره از رقابت های قرآنی شرکت می‌کنند باید هر روز دو جزء قرآنی را مرور کنند.
وی سطح کشوری رقابت های قرآنی اوقاف را بسیار عالی ارزیابی و عنوان کرد: کسانی که در مسابقات قرانی اوقاف سطح کشوری رتبه کسب کنند ۹۰ درصد در رقابت‌های جهانی امتیاز کسب می‌کنند چراکه مسابقات قرآنی اوقاف ایران در سطح جهان شاخص است.
این دوار قرآنی که خود نیز حافظ کل قرآنی است از دوران دبیرستان کار حفظ قرآن را شروع کرده و به علت نبود استاد و مشاوره خوب در این زمینه به مدت ده سال کار حفظ کل قرآن را به اتمام رسانده است.
وی با اشاره به اینکه شهرستان مریوان از کلاس های حفظ قران استقبال خوبی دارند، یادآور شد: در حال حاضر تعدادی از شاگردان من کار حفظ کل قرآن را شروع کرده و نزدیک به ۲۰ جزء آن را به طور کامل حفظ کرده‌اند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار