• امروز چهارشنبه بیست و هشتم شهریور 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

طرح ساماندهی و ارتقای داوری مسابقات قرآن کریم

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

حضور ماموستایان در رقابت‌های قرآنی پررنگ بود

حضور ماموستایان در رقابت‌های قرآنی پررنگ بود

داور بخش صوت چهل و یکمین دوره مسابقات قرآنی اوقاف استان گفت: حضور ماموستایان در این دوره از رقابت‌های قرآنی بسیار پررنگ بود که امیدواریم تدابیری اندیشیده شود در سال‌های آتی حضور روحانیون و طلاب هم در این دوره از مسابقات پررنگ باشد.

 چهارشنبه 19 اردیبهشت 1397   48  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه کردستان ،به نقل زا ایکنا مهدی دده‌جانی، یکی از داوران بخش صوت چهل و یکمین دوره مسابقات قرآنی اوقاف استان در گفت‌و‌گو با ایکنا از کردستان، اظهار کرد: حضور ماموستایان در این دوره از رقابت‌های قرآنی بسیار پررنگ بود که امیدواریم تدابیری اندیشیده شود در سال‌های آتی حضور روحانیون و طلاب هم در این دوره از مسابقات پررنگ باشد.
وی با اشاره به اینکه سطح کیفی تلاوت ماموستایان شرکت‌کنندگان خیلی عالی بود، افزود: ماموستا جلال مرادی حافظ ۱۰ جزء قرآن این دوره از رقابت‌ها به نظر من یک پدیده بود.
این داور و استاد قرآنی اعلام کرد: وقتی که تلاوت یک روحانی از نظر صوتی، لحنی و حسن حفظ در مرتبه بالایی باشد واقعا جای تحسین دارد چراکه وقتی یک خطیب قرائت عالی داشته باشد سخنرانی اثرگذاری خواهد داشت.
وی بیان کرد: برای یک خطیب و سخنران تسلط به قرآن و همچنین حفظ قرآن کار خیلی خوب و مؤثر است و این امر یک امتیاز مثبت برای وی محسوب می‌شود.
دده‌جانی یادآور شد: مسابقات قرآنی اوقاف جزو رقابت‌های فاخر قرآنی در سطح کشور است که مسابقات آن در حد عالی برگزار می‌شود و مود تشویق و تمجید فعالان قرآنی و داوران و .... بوده است.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار