• امروز چهارشنبه بیست و هشتم شهریور 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

طرح ساماندهی و ارتقای داوری مسابقات قرآن کریم

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

برنامه های اوقاف کردستان در دهه فجر اعلام شد

برنامه های اوقاف کردستان در دهه فجر اعلام شد

مدیر کل اوقاف و امور خیریه کردستان با اعلام برنامه های این اداره کل در دهه فجر گفت: ایام مبارک دهه فجر فرصتی برای ارائه دستاوردهای انقلاب است

 چهارشنبه 11 بهمن 1396   109  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کردستان ،حجت الاسلام مصطفی نوروزی مدیر کل اوقاف و امور خیریه کردستان با تبریک فرا رسیدن ایام مبارک دهه فجر گفت: دهه فجر فرصت مناسبی برای تجدید میثاق با آرمان های پایه گذار انقلاب و اهداف مقدس شهدای این مرز و بوم می باشد و همه مردم و مسئولین باید در این ایام بار دیگر همت والای مردم شریف ایران را در حفظ استقلال و اقتدار ایرانی و اسلامی به دنیا نشان بدهند.
وی با اشاره به برنامه های ادارات اوقاف و امور خیریه در سطح استان به مناسبت دهه فجر گفت: غبار روبی مزار شهدا، بقاع متبرکه و آذین بندی مساجد و اماکن متبرکه در چند روز گذشته در دستور کار قرار گرفته است.
 نوروزی ادامه داد:برگزاری نمایشگاه دستاورد در ادرات اوقاف و بقاع متبرکه شاخص از سایر برنامه های اوقاف در دهه فجر می باشد این نمایشگاه شامل 9 اینفوگرافیک در حوزه دستاورد های مختلف انقلاب اسلامی می باشد.
 مدیر کل اوقاف و امور خیریه ادامه داد: برپایی محافل انس با قرآن در بقاع متبرکه و مساجد شاخص و همچنین برپایی محافل کاروان نور ویژه برگزاری محفل انس با قرآن و دف مولودی خوانی در مساجد مناطق محروم از سایر برنامه های فرهنگی اوقاف در ایام دهه فجر می باشد.
 
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار