• امروز سه شنبه بیست و ششم تیر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

طرح ساماندهی و ارتقای داوری مسابقات قرآن کریم

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

حضور در رسانه یک سرمایه گذاری فرهنگی است

حضور در رسانه یک سرمایه گذاری فرهنگی است

مدیر کل اوقاف و امور خیریه کردستان در جلسه تخصصی با صدا و سیما با اشاره به اهمیت تبلیغ و ترویج فرهنگ وقف گفت حضور در رسانه یک سرمایه گذاری فرهنگی است

 پنج شنبه 23 شهریور 1396   67  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کردستان،حجت الاسلام مصطفی نوروزی مدیر کل اوقاف و امور خیریه کردستان در جلسه تخصصی تبلیغ و ترویج فرهنگ وقف با حضور مسئولین صدا و سیمای استان کردستان گفت: قرآن، وقف و اماکن متبرکه سه حوزه کاری شاخص اوقاف می باشد که زمینه های همکاری فراوانی در این حوزه ها برای تولید برنامه های فاخر وجود دارد.
 وی افزود: اوقاف و امور خیریه کردستان امروز یک نهاد فعال فرهنگی می باشد و تبیلغ و ترویج این فعالیت های در رسانه های استان موجبات اطلاع رسانی و اعتماد سازی بین مردم شریف استان را فراهم خواهد آورد.
مدیر کل اوقاف کردستان ادامه داد: وقف باید تبلیغ پایدار داشته باشد تا مردم با مصادیق متنوع این سنت حسنه آشنایی پیدا کنند وخیرین با اطلاع کامل از نیازمندیهای جامعه اقدام به ایجاد وقف های جدید نمایند .
حجت الاسلام نوروزی خاطر نشان کرد: معرفی موقوفات ،مساجد و امامزادگان شاخص استان، از اولویت های تولید برنامه مشارکتی می باشد که امید است با ایجاد تفاهم نامه بین صدا و سیما و اداره کل اوقاف و امور خیریه کردستان شاهد توسعه همکاری  بین این دو نهاد باشیم.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار