• امروز سه شنبه بیست و ششم دی 1396 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

ابلاغ دستورالعمل چهلمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم

ابلاغ دستورالعمل چهلمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم

دستورالعمل چهلمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم

 دوشنبه 21 فروردین 1396   130  0      

 
 
دستورالعمل اجرایی چهلمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در سال 1396 ابلاغ و در آن زمانبندی برگزاری مراحل مختلف این مسابقات تشریح شد. 
به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، دستورالعمل اجرایی چهلمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم جهت برگزاری در سال 96 ابلاغ شد.
در این دستورالعمل علاوه بر اعلام زمانبندی برگزاری این دوره از مسابقات، جدول معرفی مسابقات و رشته‌ها، زمان برگزاری مسابقات در بخش بانوان و آقایان، شرایط شرکت در مسابقات، ضوابط اجرایی رشته ها، مراحل و محتوای مسابقات و جشنوراه، سهمیه بندی استانی و جدول معافیت‌های مرحله‌ای رتبه‌داران تشریح شده است.
بر اساس این دستورالعمل اطلاع‌رسانی و تبلیغات مسابقات در سطح استان‌ها ثبت نام مرحله شهرستانی  از 12 بهمن تا 20 فروردین ماه ادامه دارد. مرحله شهرستانی نیز در بازه زمانی 20فروردین ماه تا 31 اردیبهشت ماه برگزار می‌شود و مرحله استانی نیز 10 تیرماه آغاز می‌شود و به مرور تا ۱۲ مرداد ماه پایان خواهد یافت.
همچنین در این دستور العمل شیوه نامه اجرایی مسابقات رشته‌‌های حفظ 5، 10، 20 و کل قرآن کریم، قرائت تحقیق، قرائت ترتیل، رشته های معارفی حفظ موضوعی قرآن،‌حفظ و معارف احادیث، تفسیر قرآن کریم، رشته های جشنواره ای دعاخوانی، همسرایی و همخوانی قرآن کریم، اذان، مقطع خوانی گروهی قرآن کریم همسرایی دو یا چند زبانه،‌ آثار کوتاه رسانه ای و انشاد انفرادی تشریح شده است.
در پایان این دستورالعمل نیز نحوه ثبت نام در این مسابقات نیز اعلام شده است، بر همین اساس ثبت نام برای حضور در این مسابقات از دو  راه سایت رسمی مسابقات قرآن کریم جمهوری اسلامی ایران به نشانی www.quraniran.ir و یا مراجعه حضوری به ادارت اوقاف و امور خیریه سراسر کشور صورت می‌گیرد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت دستور العمل کلیک کنید.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار