استان کردستان
مدیرکل اوقاف و امور اخیریه استان کردستان با مدیرکل تبلیغات اسلامی این استان دیدار و در خصوص فعالیتهای فرهنگی به گفتگو پرداختند.
چهارشنبه 15 دی 1395    
بازدید: 177
به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی کردستان در این دیدار که در دفتر مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان برگزار شد، حجت الاسلام مصطفی نوروزی در سخنانی به فعالیتهای صورت گرفته توسط اوقاف استان در زمینه فعالیتهای فرهنگی و دینی و قرآنی اشاره کرد و گفت: ارتقای اینگونه فعالیتها در استان مستلزم همکاری و تعامل است و باید در این راستا تلاش مضاعف صورت گیرد.
حجت الاسلام مختار کرمی مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان نیز با بیان اینکه تبلیغات اسلامی استان سعی در ارتقای فعالیتهای فرهنگی استان دارد، افزود: انعقاد تفاهم نامه همکاری این اداره کل با برخی ادارات استان بیانگر تعامل و همکاری همه جانبه تبلیغات اسلامی با سایر ادارات است.
وی یادآور شد: تبلیغات اسلامی کردستان آمادگی لازم برای همکاری و تعامل با ادارات مختلف را دارد.
در این دیدار که با حضور معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی کردستان برگزار شد، مقرر شد در جلسه ای با حضور معاونین فرهنگی این دو ارگان فرهنگی تفاهم نامه همکاری فی مابین تبلیغات اسلامی و اداره کل اوقاف استان منعقد و از ظرفیتهای مشترک دو دستگاه استفاده شود.
همچنین در این دیدار مقرر شد، محافل و برنامه های قرآنی مشترک تبلیغات اسلامی و اداره اوقاف استان کردستان در بقاع متبرکه برگزار شود.
aaa
aaa